اخبار

نماینده سابق کنگره آمریکا: زیارت اربعین حسینی نشان دهنده معنای واقعی وحدت در عراق است

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ خانم «سینتیا مک کینی» نماینده سابق کنگره آمریکا، از عملکرد رسانه های جهان در قبال تحولات عراق انتقاد کرد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ خانم «سینتیا مک کینی» نماینده سابق کنگره آمریکا، از عملکرد رسانه های جهان در قبال تحولات عراق انتقاد کرد.

وی گفت: رسانه های جهان تنها به پخش حوادث خشونت بار و تروریسم در عراق پرداخته و هیچ توجهی به مراحل نبرد عراقی ها با تروریست ها و اقدامات آنان برای آزادی سرزمینشان ندارند.

این خانم آمریکایی که با مجله الروضه الحسینیه وابسته به آستان مقدس حسینی گفت وگو می کرد، افزود: رسانه های جهان به مسائل مثبت و زیبا در عراق نظیر همبستگی عراقی ها در نبرد با تروریست ها نمی پردازند.

وی که برای زیارت عتبات عالیات در کربلا حضور یافته است، تصریح کرد: آنچه درباره اوضاع عراق گزارش شده و این کشور را سرشار از بحران و بدبختی جلوه می دهند، نادرست است و عراق به سوی ثبات و آبادانی گام برمی دارد.

سینتیا مک کینی اظهار داشت که مطمئنا به دانشجویان خود خواهم گفت که عراقی ها چگونه به دفاع از حقوق خود پرداخته و با دشمن می جنگند.

وی که سال گذشته در پیاده روی اربعین حسینی در کربلا حضور یافته بود، ادامه داد: زیارت اربعین حسینی نشان دهنده معنای واقعی وحدت در عراق است.

مک کینی خاطرنشان ساخت: انتشار داستان امام حسین(ع) با استفاده از همه شیوه ها و امکانات رسانه ای به جهانیان از اهمیت فراوانی برخوردار است چرا که مساله ای جهانی به شمار آمده و باید در همه مراسم ها از آن یاد شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن