اخباراخبار مذهبی

“فرصت‌هایی با پای پیاده” رویداد استارتاپی با محوریت اربعین

داروخانه آنلاین داروپلاس

به گزارش روابط عمومی زائر، سومین دوره رویداد ِ استارتاپی “نوآوری و اربعین: فرصتهایی با پای پیاده” با موضوعِ حمایت از ایده ها، محصولات و طرح‌های فرهنگی در خصوص راهپیمایی اربعین حسینی، از ۱۸ تا ۲۰ مهر برگزار می شود.

این رویداد در دوسال گذشته در راستای ترکیب نوآوری و دانش با فعالیت های فرهنگی و مذهبی توسط شتاب دهنده شفق برگزار شده و رویداد امسال با همکاری مشترک این شتاب دهنده و اپلیکیشن زائر برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این رویداد استارتاپی را کمک به کاهش مشکلات راهپیمایی بزرگ اربعین و استفاده بهتر از فرصتهای عظیم آن اعلام کرد.

بر طبق این گزارش: رویداد امسال در دو بخش ایده پردازی و فراخوان محصولات و خدمات فرهنگی انجام می‌شود که به ایده های برتر جوایز ارزنده‌ای نظیر ۵ میلیون تومان به گروه اول، ۳ میلیون تومان به گروه دوم و ۲ میلیون تومان به گروه سوم اهدا می‌شود. برای صاحبان محصولات و برنامه‌های فرهنگی نیز فرصت ارائه به خیرین و سرمایه‌گذاران فرهنگی در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن و نرم افزار، کالا و تولیدات مذهبی و خدمات و برنامه های فرهنگی از جمله محورهای نوآوری در این رویداد استارتاپی است.

در رویداد امسال شتابدهنده فرهنگی-مذهبی و قرآنی “شفق”، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) و اپلیکیشن زائر برگزار کنندگان این رویداد هستند و کمیته فرهنگی ستاد اربعین، مجموعه ویراستاران، ستاد فناوریهای نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری، مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی،صندوق نوآوری و شکوفایی ،معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، فرهنگسرای رسانه و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از حامیان این رویداد هستند.

علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی شفق ضمن کسب اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام اقدام نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن