• اعلام اسامی پذیرفته شدگان پیاده روی اربعین دانشگاه علامه طباطبایی

  دانشگاه علامه نتیجه قرعه کشی سفر اربعین را در سایت دانشگاه اعلام کرد.
  شرکت کنندگان در قرعه کشی دانشگاه علامه می توانند برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان از طریق قرعه کشی اینجا کلیک کنید.
  زوار و پذیرفته شدگان در قرعه کشی زیارت اربعین دانشگاه علامه می‌بایست به نکات ذیل توجه کنند:
  مرحله اول: منتخبین قرعه کشی میبایست پس از ورود به صفحه‌ی شخصی خود در سامانه و مطالعه اطلاعات زیر در صورت پذیرش نکات ارائه شده، وارد لینک تاییدیه در انتهای خبر شوند. زائرین محترم توجه داشته باشید در صورتی که تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴/۰۷ ثبت نام خود را نهایی نکنید به منزله‌ی انصراف از قرعه کشی محسوب می‌شود و ستاد اربعین هیچ گونه مسولیتی در قبال این امر ندارد.
  مبلغ واریزی جهت حضور در سفر معنوی اربعین، برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه علامه طباطبایی به صورت علی الحساب معادل هشتصد و پنچاه هزارتومان و برای زائرین که تمایل به ثبت نام به صورت آزاد دارند به صورت علی الحساب معادل یک میلیون هفتصد هزار تومان خواهد بود. (پس از واریز مبلغ، امکان استرداد مبلغ واریزی وجود ندارد.)
  تاریخ اعزام۲۵ مهرماه لغایت ۴ آبان ماه می‌باشد و برنامه شرح ذیل می‌باشد:
  یک روز اقامت نجف اشرف
  چهارروز پیاده روی نجف تا کربلا
  سه روز اقامت در کربلای معلی
  توجه: تمامی زائرین ملزم به رعایت زمان بندی مشخص شده خواهند بود.
  اقامت در شهر‌های نجف و کربلا به صورت کارت زائر در اختیار زائرین قرار گرفته و افراد نمی‌توانند محل اقامت مجزایی اختیار کنند.
  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام نهایی و اعزام: گذر نامه (پاسپورت)، کپی کارت ملی، کپی کارت دانشجویی، کپی صفحه‌ی اول شناسنامه،۲قطعه عکس۴×۳، فرم تکمیل شده رضایت نامه محضری (مخصوص خواهران)، تاییدیه سامانه‌ی سقا (مخصوص برادران)، فیش واریزی مبلغ سفر و کپی آن.
  دانشجویان پسر باید حتما فلوچارت بارگزاری شده در قسمت اخبار سایت را مطالعه نمایند و از روز شنبه مراحل خروج از کشور را مطابق با این فلوچارت انجام دهند.
  مدارک فوق می‌بایست در بازه‌ی زمانی ۱۷لغایت ۱۹ مهر ماه به مسئولین ثبت نام حاضر در غرفه‌ی ستاد اربعین (جنب مقبره الشهدا واقع در پردیس مرکزی) ارائه گردد و هرگونه نقص در مدارک به منزله‌ی انصراف از سفر تلقی خواهد شد.
  دانشجویان متقاضی وام می‌توانند به دفاتر آموزش دانشکده‌ی خود (قسمت امور دانشجویی) مراجعه کرده و نسبت به درخواست وام مبادرت ورزند.
  به زائرین فاقد پاسپورت پیشنهاد می‌شود در اولین فرصت (روز شنبه ۱۴ مهر ماه) جهت دریافت گذرنامه اقدام نمایند. در غیر این صورت تبعات عدم تحویل به موقع گذرنامه بر عهده‌ی شخص متقاضی خواهد بود.
  سفر اربعین سال۱۳۹۷ به صورت زمینی و از مرز مهران صورت خواهد گرفت؛ لذا توجه به محدودیت‌ها و مسائل پیش رو برای زائرین الزامی است.
  سفر اربعین امسال شامل شهر‌های زیارتی کربلا و نجف بوده و زیارت شهر‌های کاظمین و سامرا به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. همچنین از سفر افراد با مسئولیت شخصی نیز جلوگیری خواهد شد.
  محل اقامت افراد در طول پیاده روی مشخص گردیده و به زائرین اعلام می‌گردد، لذا زائرین ملزم به رعایت این موارد می‌باشند.
  همچنین امکان حضورپیش‌تر از موعد در اسکان کربلا مقدور نخواهد بود.
  منبع: خبرگزاری دانشجو