قرعه کشی و برندگان

آغاز ثبت‌نام یازدهمین آزمون سراسری «ترنم وحی»

داروخانه آنلاین داروپلاس

ثبت‌‌نام حافظان کل عضو مؤسسه مهد قرآن برای شرکت در یازدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر «ترنم وحی» آغاز شد.

سیدمحمود چاوشی، مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام این خبر گفت: یازدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر «ترنم وحی» در سال ۱۳۹۸ به میزبانی شهرهای گلپایگان و خوانسار و با همکاری علی بختیار، حافظ قرآن و نماینده مجلس شورای اسلامی، برگزار خواهد شد.

چاوشی گفت که این آزمون کتبی ترجمه و تدبر در مرحله استانی، پنجشنبه، پنجم اردیبهشت‌ماه ۹۸ و آزمون شفاهی حفظ، مورخ پنجم تا هشتم اردیبهشت‌ سال آینده با حضور و نظارت مستقیم مدیران مهد قرآن در دفاتر استانی یا شهرستانی مهد قرآن سراسر کشور برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، طی ۱۰ دوره برگزاری آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر «ترنم وحی» ویژه حافظان کل از سراسر کشور در سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۷ در استان‌های تهران، مرکزی، یزد، خراسان رضوی، اصفهان(گلپایگان و خوانسار)، کرمان (رفسنجان – مس سرچشمه) سه هزار قرآن‌آموز خانم و آقا در این آزمون‌ها شرکت کرده‌اند.

حافظان کل از ۲۲ بهمن‌ تا ۱۰ اسفند‌ماه می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی www.ayeh.ir برای ثبت‌‌نام در این آزمون اقدام کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن