اخبار

اجرای برنامه فرهنگی در ۵۰ ایستگاه برای زائران پیاده امام رضا(ع)

داروخانه آنلاین داروپلاس

حجت الاسلام  محمد احمد زاده بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص ارائه خدمت به زائران پیاده شهادت امام رضا(ع) اظهارکرد: ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) در بقاع متبرکه، مساجد و اماکن مذهبی ۱۴ شهرستان این استان برپا شده است.

وی افزود:علاوه بر این ایستگاه ها در ۵۰ ایستگاه نیز برنامه های فرهنگی و توزیع بسته های فرهنگی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان انجام می شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ۱۲۰ مبلغ مذهبی خواهر و برادر جهت ارائه خدمات فرهنگی شامل برگزاری جلسات سخنرانی و تشکیل حلقه های معرفت به ایستگاهها اعزام شده اند.

احمدزاده تصریح کرد: توزیع ۱۲۰ هزار بطری آب معدنی، ۱۰ هزار نقشه، ۳۰ هزار لوح فشرده محتوای فرهنگی، ۲ هزار کاور ویژه زائران پیاده و ۲۴ هزار قلم مورد نیاز شامل چفیه و جوراب از دیگر اقدامات اداره کل اوقاف خراسان رضوی که از محل موقوفات مرتبط و با همکاری اعضای هیئت امنای و خادمان بقاع متبرکه در دهه پایانی ماه صفر به انجام می رسد.

وی با اشاره به برنامه ریزی به منظور پذیرایی از زائران پیاده گفت: در این ایستگاه های صلواتی از زائران پیاده با سه وعده غذایی، شربت، کیک و کلوچه پذیرایی می شود.

منبع: مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن