اخباراخبار مذهبیقرعه کشی و برندگان

ارسال ۵۳۰۰ اثر به سوگواره عکس و پوستر هیأت

داروخانه آنلاین داروپلاس

هفتمین سوگواره‌ عاشورایی عکس و پوستر هیأت به همت جامعه ایمانی مشعر و با مشارکت سازمان هنری رسانه‌ای اوج، بنیاد روایت فتح، کانون هنر شیعی و خانه عکاسان برگزار می‌شود.

سوگواره عکس هیأت، در دو بخش اصلی و جنبی برگزار شد. بخش اصلی با موضوع مجموعه عکس و تک عکس (متن و حاشیه مراسم هیأت) و در بخش جنبی، با موضوع عکس‌های قدیمی و کهن، مورد داوری قرار خواهند گرفت. تاکنون در بخش عکس بیش از ۴۵۰۰ اثر و در بخش پوستر بیش از ۸۲۲ اثر به دبیرخانه سوگواره ارسال شده است.

بخش پوستر این سوگواره توسط مسعود نجابتی، جواد پویان، هادی معزی، احمدرضا دالوند واحمد آقاقلی‌زاده و بخش عکس آن توسط سید عباس میرهاشمی، علی‌اصغر داودآبادی فراهانی، یدالله عبدی، مجتبی کوچکی، سید احسان باقری داوری می‌شود.

۶۹ اثر در بخش تک عکس، ۶ عکس در بخش عکس‌های قدیمی و ۴ مجموعه دربخش مجموعه عکس و ۳۳ اثر نیز در بخش پوستر شایسته نشر در کتاب هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت شناخته شدند.

به گزارش تسنیم، آیین اختتامیه این مراسم جمعه ۲۸ دی ساعت ۹ الی ۱۲ با سخنرانی نادر طالب‌زاده، شعرخوانی سید محمدجواد شرافت و حضور برگزیدگان این دوره از همایش در نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن