اخبار

اعزام ٣ ایستگاه درمانی به مسیر پیاده روی اربعین

داروخانه آنلاین داروپلاس

مدنی گفت: سه ایستگاه درمانی برای مراسم اربعین اعزام می‌شوند که متشکل از ٢۴٠ فعال جهادی است.
ودود حیدری مدیر قرارگاه کاروان‌های جهادی سلامت یک بنیاد در مراسم شکرانه بهره برداری از ۶٣٧ طرح قرارگاه جهادی در مناطق محروم کشور اظهار کرد: امروز آئین نامه شکرانه بهره برداری از ۶٣٧ طرح قرارگاه جهادی در مناطق محروم برگزار می‌شود؛ این طرح از تابستان شروع شده است و در حال حاضر به خوبی فعالیت می‌کند.
جزئیات فعالیت جهادگران
حیدری بیان کرد: یکی از کارهای خدمت جهادگران توزیع بیش از ۵ الی ۶ هزار واحد مواد غذایی بوده است؛ بحث دیگر توزیع جهیزیه و حمایت از کودکان و توزیع لوازم تحریر است، همچنین ٨٠ پروژه آبرسانی داشته‌ایم که بیش از ۴٠٠ فعالیت در این راستا انجام شده است.
وی گفت: این ۶٣٧ طرح قرارگاه جهادی مناطق محروم تمام استان‌ها را شامل می‌شود و ما تمام تلاش خود را برای انجام بی نقص فعالیت‌‌ها به کار خواهیم گرفت.
مهمترین خدمت بنیاد سرمایه گذاری در بخش اجتماعی است
در ادامه مراسم امیر حسین مدنی مدیرعامل بنیاد خیریه با اشاره به اینکه این بنیاد با تدبیر و طراحی ستاد امام شکل گرفته است، گفت: این بنیاد با رویکرد اجتماعی خدمت رسانی  می‌کند، خدمت‌های مختلفی را در حوزه های مختلف داشته است به ویژه مهمترین آن سرمایه گذاری در بخش اجتماعی است.
مدنی افزود: قرار است با بچه های جهادی هم افزایی داشته باشیم؛ در بنیاد چهار دسته خدمات برنامه‌ریزی کردیم تا بتوان کار را بهتر پیش برد؛ گروهی خدمات اجتماعی ارائه می‌کنند که محورهای مختلفی دارند، بخش دیگر گروه جهادی هستند که فعالیت مستمری در این راستا دارند.
وی ادامه داد: تقریبا چهار برنامه از ابتدا شکل گرفته است که تمام آن به دوش بچه های جهادی بوده است؛ برنامه جهیزیه، کمپین پویش و خدمت رسانی فرهنگی به ۴۵٠ کودک محروم در این راستا اتفاق افتاد و بیش از هزار نفر در این گروه فعالیت کردند، تمام افراد فعال در این گروه با نیازمندان واقعی در ارتباط هستند.
اعزام کلینیک سیار به مناطق آسیب دیده شمال کشور
مدیر عامل بنیاد احسان تشریح کرد: در بخش دیگر بحث کلینیک سیار مطرح بود که افرادی به منطقه مازندران و تالش اعزام شدند و خدماتی ارائه دادند؛ برای اربعین برنامه اعزام سه ایستگاه درمانی داریم و تقریبا ٢۴٠ نفر از بچه‌های جهادی آن را ارائه می‌دهند که ما حتی پولی در قبال آن پرداخت نکردیم و آن ها بدون دریافت هزینه فعالیت می‌کنند.
مدنی تصریح کرد: برنامه‌ای در بحث پیشرفت روستایی داریم که ان شالله بتوانیم سال آینده خبر خوبی به مردم بدهیم؛ امیدوارم همگی با همکاری هم  در این سنگر به اهدافمان برسیl
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن