اخبار

اعزام ۱۵۰۰ مددجوی لرستانی به پیاده‌روی اربعین حسینی

داروخانه آنلاین داروپلاس

 مدیرکل کمیته امداد لرستان اظهار کرد: ۱۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان به پیاده‌روی بزرگ اربعین حسینی اعزام می‌شوند، این درحالی است که سال گذشته ۱۳۰۰ نفر از مددجویان به این سفر معنوی اعزام شده بودند.

اعزام 1500 مددجوی لرستانی به پیاده‌روی اربعین حسینی

به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان، دوشنبه، ۲۳ مهرماه، در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه هدف از اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی تقویت باورهای دینی، اعتقادی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی معنوی در بین خانوارهای تحت حمایت است، اظهار کرد: ۱۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان به پیاده‌روی بزرگ اربعین حسینی اعزام می‌شوند.

وی به کمک‌هزینه پرداختی به مددجویان تحت حمایت اشاره کرد و افزود: برای هر یک از مددجویانی که پیاده‌روی اربعین اعزام شوند ۳۴۰ هزار تومان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان افزود: با برنامه‌ریزی انجام‌شده یکم تا پانزدهم آبان ماه مددجویان تحت حمایت به پیاده‌روی بزرگ اربعین حسینی اعزام می‌شوند.

محمدی فارسانی در خصوص نحوه مشارکت خیران برای اعزام مددجویان تحت حمایت به اردوهای زیارتی گفت: خیران می‌توانند با مراجعه به سایت شوق زیارت به نشانی shogheziarat.ir مراجعه یا با شماره‌گیری کد دستوری #۰۶۶*۸۸۷۷* کمک‌های های خود برای اعزام مددجویانی که تاکنون به سفرهای زیارتی مشرف نشده‌اند اهدا کنند.

وی عنوان کرد: سال گذشته یک هزار و ۳۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت به زیارت اربعین حسینی اعزام‌ شده‌اند.

منبع: ایکنا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن