اخبار

تأمین امنیت زائران اربعین در دستور کار مرزبانان

داروخانه آنلاین داروپلاس

سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در جلسه قرارگاه مقداد اربعین استان ایلام، اظهار داشت: مرز مهران، شلمچه و چذابه همانند سال‌های گذشته پذیرای عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) خواهد بود که مرزبانان، باید آمادگی ۱۰۰ درصدی برای خدمات رسانی به زائران در این ایام را داشته باشند.

وی افزود: پیش بینی می‌شود در مرز مهران افزایش تردد زائران را نسبت به سنوات گذشته داشته باشیم که تأمین امنیت آنان باید در دستور کار مرزبانان قرار گیرد.

فرمانده مرزبانی کشور تصریح کرد: قرارگاه مقداد اربعین مرزبانی کار خود را رسما از امروز آغاز کرد و مرزبانان در ۳ گذرگاه مرزی مهران، شلمچه و چذابه آماده خدمات رسانی به زائران داخلی و کشور‌های همسایه و مسلمان هستند.

سردار رضایی تأمین امنیت تردد زائران را در اولویت اول دانست و اضافه کرد: مرزبانان با آمادگی ۱۰۰ درصدی و اشراف اطلاعاتی، تمامی تحرکات مرزی را رصد و امنیت مطلوب را برای زائران فراهم می‌کنند تا بدون هیچ دغدغه‌ای به زیارت سرور سالار شهیدان مشرف شوند.

وی افزود: با توجه به افزایش ترددها، نیرو‌های عملیاتی و آماده به استان‌های خوزستان و ایلام اختصاص داده شدند تا خدمات رسانی و کنترل ورود و خروج زائران با دقت بیشتری انجام شود.

این مقام عالی مرزبانی در خاتمه با اشاره به بازگشایی مرز خسروی، گفت: مشکلی برای تردد زائران از مرز خسروی نداریم و امیدواریم با بازگشایی و فراهم کردن تسهیلات و زیرساخت‌ها توسط کشور عراق، شاهد تردد زائران از این مرز هم باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن