اخبار

تجمع بزرگ اربعین حسینی؛ نماد مقابله با ظلم

داروخانه آنلاین داروپلاس

جت‌الاسلام شامل رحیم‌پور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نمین گفت: تجمع اربعین حسینی که مسلمانان از اقصی نقاط جهان در کربلا گرد هم می‌آیند نمادی برای مقابله با ظلم و گویای تظلم‌خواهی است و نوعی اعتراض به ظلم و ستم‌ها در گذشته و حال است و مسلمانان باید همیشه نسبت به ظلم عکس‌العمل نشان دهند و برای از بین بردن آن اقدام کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نمین با بیان اینکه در پیاده روی اربعین سنی و شیعه در کنار هم هستند، افزود: تجمع بزرگ اربعین نماد اتحاد بین شیعه و سنی است و این حضور دشمنان را خشمگین و مأیوس می‌کند.

رحیم‌پور افزود: دهه اربعین فرصت خوبی برای انتقال فلسفه قیام عاشورا است که مبلغین و مبلغات باید از این فرصت طلایی برای تبلیغ استفاده کنند.

وی بیان کرد: در اربعین سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) از سراسر دنیا حضور پیدا می‌کنند و این تجمع ارادت شیعیان به ائمه اطهار و سید الشهداء است.
رحیم پور با اشاره به اینکه دشمنان مانع تجمع و همبستگی مسلمانان هستند و آن را تهدید می‌دانند، افزود: دشمنان اسلام و قرآن تجمع مسلمانان را برای خودشان خطر می‌دانند، زیرا از هیبت اسلام و ایمان مسلمانان وحشت دارند و از هیچ کوششی برای جلوگیری از این تجمع دریغ نمی‌کنند.

منبع: ایکنا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن