اخبار

توزیع «احضاریه» در پیاده‌روی اربعین

داروخانه آنلاین داروپلاس

محمد شفیعی، دبیر پویش مطالعاتی روشنا، به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت توزیع کتاب «احضاریه» اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۵ هزار نسخه از این کتاب که نوشته علی مؤذنی است، در سراسر کشور توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین قرار است تیزری داستانی با محوریت این کتاب در روزهای آتی از سوی رسانه ملی پخش شود.

دبیر پویش مطالعاتی روشنا همچنین به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت توزیع کتاب «احضاریه» در مسیر پیاده‌روی اربعین اشاره کرد و افزود: در تلاشیم تا این کتاب در مسیر پیاده‌روی اربعین در تهران که هرساله از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) صورت می‌گیرد، توزیع شود.

به گفته شفیعی؛ کتاب «احضاریه» در روزهای اخیر توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند. تعدادی از مخاطبان که عازم پیاده‌روی اربعین هستند، کتاب را کنار پاسپورت‌های خود قرار داده و عنوان کرده‌اند که احضار شده‌اند؛ همچنین عده‌ای دیگر نیز مطالعه این اثر را به جاماندگان سفر اربعین توصیه کرده‌اند.

«احضاریه»، نوشته علی مؤذنی که به تازگی از سوی نشر اسم منتشر شده روایتی است از سفر عجیب یک روزنامه‌نگار به کربلا؛ سفری که بدون میل و قصد او آغاز می‌شود اما با همراهی عجیب و غیرحضوری خواهرش به یک ماجرای ویژه و عجیب تبدیل می‌شود.

یازدهمین دوره پویش مطالعاتی روشنا با محوریت این اثر تا دی‌ماه سال ۱۳۹۷ برگزار می‌شود و طی آن این رمان با قیمتی ویژه برای مخاطبان عرضه خواهد شد. شرکت‌کنندگان در این پویش می‌توانند در کنار مطالعه کتاب از امکان بهره‌مندی از ۱۴ جایزه یک میلیون تومانی و یک جایزه ۱۰ میلیون تومانی نیز برخوردار شوند.

در ایام برگزاری یازدهمین دوره پویش کتابخوانی روشنا، رمان «احضاریه» از طریق مراجعه به کتابفروشی‌های معتبر سراسر کشور و نیز ارسال عدد ۷۲ به سامانه ۱۰۰۰۳۰۲۲ قابل تهیه است.

منبع: تسنیم
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن