اخباراخبار مذهبیمراسمات مذهبی

جزئیات برپایی ۵ محفل قرآن در هفته پیش‌رو با همت دارالقرآن نفحات

داروخانه آنلاین داروپلاس

کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن که از هفته وحدت پس از مدتی وقفه از سر گرفته شده است این هفته و با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن کریم در پنج نقطه تهران برگزار می‌شود.

این محافل با همت تعدادی از جوانان فعال در حوزه قرآن کریم چند سالی است راه‌اندازی شده و قاریان حاضر در محافل نفحات نه‌تنها وجهی بابت حضور در محفل و تلاوت دریافت نمی‌کنند بلکه برخی از آنها در تأمین دیگر هزینه‌ها مشارکت دارند.

در ادامه جزئیات محافل این هفته تقدیم می‌شود.

محفل انس با قرآن با تلاوت سعید پرویزی و هادی موحدامین سه‌شنبه ۶ آذر در مسجد حضرت زینب(س) به نشانی میدان صادقیه، بلوار فردوس غرب، بعد از اذان مغرب و عشاء.

محفل انس با قرآن با تلاوت محمد برخورداری چهارشنبه ۷ آذر در مسجد صاحب الزمان(عج) به نشانی خانی آبادنو، شهرک شریعتی، خیابان شهید زلفی، روبروی پارک برگزار می‌شود و با برگزاری این محفل کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن از ۳۰۰ محفل عبور خواهد کرد.

محفل انس با قرآن با تلاوت رسول تمجید پنجشنبه ۸ آذر از ساعت ۱۰ صبح در مدرسه راهنمایی ثامن الائمه(ع) واقع در خیابان مجاهدین اسلام، روبروی مجلس، کوچه خزعلی.

محفل انس با قرآن با تلاوت علی قاسم‌آبادی شنبه ۱۰ آذرماه پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد رحمتیه به نشانی خیابان پیروزی، خیابان شکوفه.

محفل انس با قرآن کریم با تلاوت محمد‌حسن موحدی ۱۱ آذر در مسجد امام علی (ع) به نشانی خیابان پیروزی، میدان باغچه بیدی.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت برگزاری این محافل در مسجد مورد نظرشان با شماره با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳تماس حاصل کنند.

منبع: فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن