اخبار

حمایت مادی و معنوی دانشگاهیان پیام نور از راهپیمایی اربعین

داروخانه آنلاین داروپلاس

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه پیام نور از حمایت مادی و معنوی دانشگاهیان پیام نور از راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، حجت الاسلام سیدمحمود نبوی از حمایت خودجوش دانشگاهیان پیام نور از راهپیمایی عظیم مسلمانان در اربعین سید و سالار شهیدان خبرداد.

وی ادامه داد: موکب هایی در نجف و عراق  توسط دانشگاهیان پیام نور ایجاد شده است، مشارکت دراین راهپیمایی عظیم علاوه بر ثواب فراوانی که بارها در روایات درخصوص زیارت امام حسین(ع)عنوان شده، موجب تامین امنیت مسلمانان شیعه و سنی، تعامل کشورهای همسایه، شناخت شیعه در جهان و آرامش معنوی مسلمانان می شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور افزود: در آستانه اربعین امام حسین (ع)، دانشگاهیان دانشگاه پیام نور مصمم هستند تا با شرکت در این راهپیمایی عظیم اربعین ، هم از نظر مادی و هم معنوی در این حرکت مردمی سهیم شوند .

وی ضمن دعوت از تمام مسئولان، کارمندان و اساتید برای ارائه کمک های مادی و معنوی به موکب های دانشگاه اظهار داشت: راهپیمایی عظیم اربعین سالیان بسیاری است که توسط علما و زوار مسلمان شیعه و سنی از شهرهای مختلف عراق و کشورهای همسایه به سمت کربلا برگزار می شود و حضور گسترده و یا حمایت مادی و معنوی از این راهپیمایی به طور قطع همبستگی، اتحاد و همدلی مسلمانان شیعه و سنی را به رخ جهانیان خواهد کشید و نقشی موثر در تبیین جایگاه اسلام و شیعیان در سطح جهان خواهد داشت.

منبع: مهر

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن