اخبار

رادیو قرآن با هشت ویژه‌ برنامه به استقبال اربعین می‌رود

داروخانه آنلاین داروپلاس

احمد ابوالقاسمی، مدیر رادیو قرآن با بیان اینکه این شبکه رادیویی همزمان با نزدیک شدن به اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ویژه‌برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است، گفت: دو گروه برنامه‌ساز برای تولید و پخش ویژه‌برنامه‌های در راستای پیاده‌روی اربعین حسینی به کربلای معلی اعزام شده‌اند که ضمن ارائه گزارش‌های زنده در برنامه‌های مختلف رادیو قرآن، شنوندگان را از حال و هوای زائران و پیاده‌روی آگاه خواهند کرد.

وی افزود:حضور در موکب‌ها و پوشش محافل انس با قرآن در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا از دیگر برنامه‌های این دو گروه است.

ابوالقاسمی تصریح کرد: برنامه صبحگاهی «مهرتابان»، همچنین برنامه عصرگاهی «موج مخاطب» محملی برای ارائه گزارش‌های اعزامی رادیو قرآن در ایام اربعین حسینی است. برنامه صبحگاهی مهر تابان از روز پنجم تا نهم آبان به صورت زنده از کربلای معلی تقدیم شنوندگان خواهد شد.

وی در ادامه به تشریح دیگر برنامه‌های این شبکه در ایام اربعین پرداخت و گفت: «ملکوت حماسه» عنوان برنامه‌ای است که با محوریت «مشاعره اشعار آئینی» از اول تا دهم آبان از ساعت ۱۸ به مدت ۳۰ دقیقه به تهیه‌کنندگی «سمیرا قنبری» و اجرای هادی ربیعی تقدیم مخاطبان ارجمند می‌شود.

مدیر رادیو قرآن بیان کرد: برنامه «تا حسین(ع)» با موضوع شرح زیارت اربعین به کارشناسی «حسین محمدی‌فام» و پرداختن به تاریخ حوادث پس از عاشورا به کارشناسی «سعید طاووسی مسرور» در ۱۰ قسمت از اول تا دهم آبان، ساعت ۱۰ صبح به مدت ۱۵ دقیقه به سمع شنوندگان می‌رسد.

ابوالقاسمی افزود: میان برنامه «اشاره» نیز به معرفی کتاب‌هایی ویژه اربعین حسینی می‌پردازد که در ساعت ۱۴:۵۵ تقدیم شنوندگان می‌شود. زیارت اربعین نیز، سه‌شنبه، ۸ آبان ساعت ۷ صبح از رادیو قرآن پخش می‌شود.

منبع: مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن