مراسمات مذهبی

مراسم هفتمین سالگرد شهادت احمدی‌روشن برگزار می‌شود

داروخانه آنلاین داروپلاس

دبیرخانه کنگره ملّی مصطفی شهید با گفتمان جوان مومن انقلابی در راستای تحقق لشکر جوانان مومن و انقلابی، فعالیت خود را از ایام اربعین امام حسین (ع) آغاز کرده است. این کنگره در سال گذشته با هدف تبیین شاخصه‌های جوان مومن انقلابی از دیدگاه مقم معظم رهبری  در ۱۰ استان کشور برگزار شد.

امسال در هفتمین سالگرد شهادت شهید مصطفی احمدی‌روشن مراسم  گرامیداشتی در امامزاده علی‌اکبر (ع) واقع در چیذر چهارشنبه ۱۹ دی بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا قاسمیان مدیر حوزه علمیه مشکات و مهدی رسولی ذاکر اهل بیت (ع) به سخنرانی و مداحی می‌پردازند.

شهید مصطفی احمدی‌روشن ۲۱ دی ۱۳۹۰ پس از خروج از منزل در ساعت ۸:۳۰ صبح با طراحی و حمایت دنیای استکبار، توسط یک موتورسیکلت‌سوار با چسباندن یک بمب مغناطیسی در خیابان گل نبی تهران (میدان کتابی) ترور شده و ردای سرخ شهادت را بر تن کرد. مراسم تشییع  این شهید معزز پس از نماز جمعه تهران در روز ۲۳ دی ۱۳۹۰ انجام و پیکر مطهر وی در امامزاده علی‌اکبر (ع) چیذر تهران به خاک سپرده شد. از این شهید معزز یک فرزند پسر به نام “علی‌رضا” به یادگار مانده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن