اخبار

هم اندیشی زیارت اربعین در قم برگزار می‌شود

داروخانه آنلاین داروپلاس

مدیر کل امور تبلیغ معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران از برگزاری همایش هم اندیشی زیارت اربعین در روز ۲۶ مهرماه در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ماندانا بیک زاده جلالی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: همایش هم اندیشی زیارت اربعین روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه به صورت هم اندیشی علمی برگزار می شود.

وی گفت: با توجه به برنامه‌ای که دشمن برای برهم زدن روابط دو کشور ایران و عراق داشته مراسم اربعین حرکتی عظیم برای خنثی کردن حرکت دشمن است.

مدیر کل امور تبلیغ معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران عنوان کرد: این هم اندیشی با همکاری دانشگاه امام صادق(ع)، دبیرخانه دانشگاه طریق الحسین ستاد اربعین و حوزه علمیه خواهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این همایش دارای چهار پنل است، افزود: موضوع یکی از پنل ها «زنان سفیران فرهنگی اربعین» با سخنرانی خانم گلگیری، علاسوند، مجد و یکی از اساتید خانم کشور عراق است.

جلالی گفت: پنل دوم این همایش با عنوان «مبانی و مبادی نظری، تبادلی و دریافت های فرهنگی اربعین» برگزار می شود.

وی ادامه داد: پنل سوم با عنوان «آینده و راهبردها، باید ها و نباید ها» با حضور دکتر همایون و دکتر نادری برگزار می شود.

مدیر کل امور تبلیغ معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران اضافه کرد: پنل چهارم با عنوان «هم زیستی فرهنگی و اجتماعی دو ملت ایران و عراق و چالش ها» با حضور دکتر جعفری و دکتر قریب رضا برگزار می شود.

منبع: مهر

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن