اخبار مذهبی

پیاده‌روی اربعین فضای بصیرت‌افزایی باشد

داروخانه آنلاین داروپلاس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ممسنی با اشاره به اهمیت توجه به موضوع بصیرت‌افزایی زائران گفت: باید پیاده‌روی اربعین فضای بصیرت‌افزایی برای زائران حسینی باشد.

حجت‌الاسلام سید درویش زاهدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ممسنی امروز، ۱۵ مهرماه در دیدار ابراهیم شاکری مسئول کاروان زیارتی پیاده‌روی اربعین نورآباد گفت: کاروان‌های زیارتی اربعین باید به بصیرت‌افزایی زائران توجه کنند.

وی تأکید کرد که باید پیاده‌روی اربعین فضای بصیرت‌افزایی برای زائران حسینی باشد و این موضوع نیاز به برگزاری برنامه‌های آموزشی دارد.

زاهدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه مردم با شور خود به کربلا می‌روند و در برگشت با خود چه چیزی را می‌آورند، افزود: پیاده‌روی اربعین می‌تواند معرفت انسان را اضافه کند به شرطی که ما بدانیم چرا این همه سختی را به خود می‌دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ممسنی تأکید کرد: مهم‌ترین موضوع در پیاده‌روی اربعین شناخت هدف است و این هدف باید همان باشد که امام حسین(ع) برایش قیام کرد.

وی در پایان گفت: نظم و امنیت و قانون‌گرایی و احترام به حقوق یکدیگر از جمله مسائل مهمی است که باید در این برنامه مورد توجه زائرین باشد.

منبع: ایکنا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن