قرعه کشی و برندگان

چهارمین جایزه جهانی گوهر‌شاد برگزار می‌شود +لینک ثبت‌نام

داروخانه آنلاین داروپلاس

چهارمین دوره جایزه جهانی گوهر‌شاد همزمان با دهه کرامت در آستان مقدس و نورانی امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

آستان قدس رضوی با هدف ترویج فرهنگ نیکوکاری و با تأکید بر سیره رضوی برای تجلیل از بانوان فرهیخته و نیکوکار در محورهای مختلف در ایام ولادت با سعادت حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س)، هشت نفر از بانوان را شناسایی و مورد تقدیر قرار می‌دهد.

از نخبگان، فرهیختگان، خیرین و دست اندرکاران ذیربط دعوت می‌شود زندگی‌نامه و سوابق علمی، فرهنگی و نیکوکارانه خود یا نیکوکارانی که با آنها آشنایی کامل دارند را به این دبیرخانه اعلام کنند.

محورهای اعطای جایزه عبارت است از: ایثار و شهادت، مقاومت و بیداری اسلامی، وقف و امور خیریه، عمران، امور پزشکی، امور آموزشی، فعالیت‌های پژوهشی و علمی و فعالیت‌های فرهنگی و هنری.

مهلت ارسال مستندات تا پایان فروردین‌ماه ۱۳۹۸ است و داوطلبان می‌توانند ضمن تکمیل فرم پیوست مدارک خود را به این سایت ارسال کنند. همچنین علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن دبیرخانه: ۰۲۱۸۸۴۹۸۵۸۹ و یا با نمابر: ۰۲۱۸۸۴۹۸۵۸۷ تماس حاصل کنند. سایت جشنواره هم با زبان‌های مختلف از جمله فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی، اردو و روسی اطلاعات مختلف را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت‌ثبت‌نام و معرفی چهره‌های مورد نظر خود از اینجا و برای آشنایی بیشتر با جشنواره از اینجا اقدام کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن