اخبار مذهبی

کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی خراسان‌جنوبی به عتبات عالیات اعزام می‌شود

داروخانه آنلاین داروپلاس

مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌جنوبی گفت: جمعیت جوانان سرزمین خورشید از ۱۲ سال گذشته در خراسان‌جنوبی تاسیس شده و برای ششمین سال متوالی اقدام به اعزام کاروان پیاده اربعین حسینی می‌کند.

اعزام کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی خراسان‌جنوبی به عتبات عالیات

حامد عرب‌زاده، مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: جمعیت جوانان سرزمین خورشید استان برای ششمین سال متوالی کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی را به عتبات عالیات اعزام می‌کند.

وی ادامه داد: این کاروان ۱۰۰ نفره توسط دو دستگاه اتوبوس از بیرجند و فردوس از ۲۸ مهرماه امسال اعزام می‌شوند و ۱۲ آبان ماه امسال نیز برگشت آن‌ها به استان خواهد بود.

مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌جنوبی با بیان اینکه خروج کاروان اربعین حسینی از مرز مهران در نظر گرفته شده است، افزود: همچنین این کاروان برای زیارت از شهرهای قم، جمکران، نجف، کربلا، کاظمین و سامرا نیز گذر می‌کند.

عرب زاده با اشاره به هزینه کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی، تصریح کرد: هزینه این کاروان به همراه صدور ویزا به ازای هر نفر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: جمعیت جوانان سرزمین خورشید از ۱۲ سال گذشته در خراسان‌جنوبی تاسیس شده و برای ششمین سال متوالی اقدام به اعزام کاروان پیاده اربعین حسینی می‌کند.

مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته تنها آقایان توسط کاروان جمعیت جوانان سرزمین خورشید به پیاده‌روی اربعین اعزام می‌شدند اما در سال جاری برای نخستین بار اعزام به صورت خانوادگی انجام می‌شود.

عرب زاده اظهار کرد: همچنین کوله پشتی برای تسهیل در هزینه‌های زائران با قیمت مناسب در محل دفتر جمعیت جوانان سرزمین خورشید استان عرضه می‌شود.

وی یادآور شد: هم‌استانی‌ها برای ثبت‌نام در این کاروان می‌توانند به دفتر جمعیت جوانان سرزمین خورشید استان واقع حد فاصل میدان ابوذر و خیابان طالقانی یک مراجعه و یا با شماره ۰۵۶۳۲۲۳۲۰۰۰ تماس بگیرند.

منبع: ایکنا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن