دلنوشتهمدح و مرثیه

کتاب «انقلاب فاطمی» منتشر شد

داروخانه آنلاین داروپلاس

«انقلاب فاطمی» عنوان تازه‌ترین کتاب حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری و جمعی از اساتید برجسته از جمله حجج اسلام عالی، رفیعی و نبوی است که به همت مرکز فرهنگی تبلیغی زندگی به رنگ شهدا از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شده است.

«خطبه فدکیه و تطبیقه‌ها، دفاع فاطمی، تکالیف چهل سالگی انقلاب اسلامی، انواع بیعت با امام و ولایت، خانواده فاطمی، وقف، بصیرت، امیدواری، اقتصاد مقاومیت (اقتصاد خانواده)، تکریم فقرا، تقویت فرهنگ عاشورا و روحیه مقاومت حسینی، دوران تحیر قبل از ظهور» سرفصل‌های اصلی این کتاب محسوب می‌شود.

در مقدمه این کتاب چنین آمده:

انقلاب اسلامی ایران ثمره مکتب حضرت فاطمه زهرا (س) است و بی شک ادامه مسیر هم با استفاده از الگوی فاطمی و عمل به سیره فرزندان ایشان میسر است. این انقلاب فاطمی در طول عمر چهل ساله خود، فراز و نشیب‌های متعددی مثل: جنگ هشت ساله، ترورها، تحریم‌ها و دیگر دشمنی‌ها را تجربه کرده است و امروز دشمن با کسب تجربه از اقدامات خصمانه خود در طول این سال‌ها، اکنون با طراحی جدید به میدان آمده است تا مردم را نسبت به آینده انقلاب و کارامدی تفکر انقلابی بدبین و ناامید و سرانجام منزوی کرده یا در مقابل نظام اسلامی به صف‌آرایی و جبهه‌گیری وادارد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه این کتاب و سایر محصولات به سایت www.berangeshohada.ir مراجعه کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن