مراسمات مذهبی

کرسی‌های نفحات ویژه ایام‌الله دهه‌فجر و شهادت حضرت زهرا (س)

داروخانه آنلاین داروپلاس

کرسی تلاوت ۳۱۷ نفحات‌القرآن چهارشنبه ۱۷ بهمن با تلاوت هادی موحدامین قاری بین‌المللی کشورمان در دبیرستان ثامن‌الحجج (ع) واقع در خیابان مجاهدین اسلام، کوچه خزعلی بعد از  اذان مغرب برگزار خواهد شد.

کرسی ۳۱۸ نفحات‌القرآن پنجشنبه ۱۸ بهمن با تلاوت مسعود موحدی‌راد قاری ممتاز کشورمان در مسجد گیاهی، واقع در میدان تجریش برگزار خواهد شد.

کرسی ۳۱۹ نفحات‌القرآن یکشنبه ۲۱ بهمن در  مسجدالنبی (ص) واقع در نارمک، میدان هفت‌حوض با تلاوت شهاد زمانی و حسین سلمانی برگزار خواهد شد.

کرسی ۳۲۰ نفحات‌القرآن،  ۲۲ بهمن پس از نماز مغرب عشاء با تلاوت حمیدرضا احمدی‌وفا قاری بین‌المللی کشورمان و با بیان نکات تفسیری توسط حافظ بین‌المللی محمود نوروزی در مسجد خلیل‌الله واقع در نارمک، خیابان شهید مدنی، روبروی مترو جانبازان برگزار می‌شود.

همچنین، این محافل از‌ طریق نرم‌افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه‌نگار پخش می‌شود. قرآن‌دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان برای دستیابی به تلاوت‌ها و گزارش‌های تصویری این کرسی‌های تلاوت به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran@ مراجعه کنند. همچنین مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره  ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳ روابط‌عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن