اخبارحج و زیارت

استان اصفهان بیشترین زائر کربلا و مشهد مقدس را دارد

- قائم‌ مقام آستان قدس رضوی گفت: استان اصفهان بیشترین زائران کربلای معلی و مشهد مقدس را دارد که نشان از اردات خاص مردم این استان به اهل بیت عصمت و طهارت دارد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

استان اصفهان بیشترین زائر کربلا و مشهد مقدس را دارد

– قائم‌ مقام آستان قدس رضوی گفت: استان اصفهان بیشترین زائران کربلای معلی و مشهد مقدس را دارد که نشان از اردات خاص مردم این استان به اهل بیت عصمت و طهارت دارد.

مرتضی بختیاری پیش از ظهر چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی استان اصفهان با بیان اینکه ۱۰ هزار خادمیار در اصفهان دارای پرونده رسمی هستند، اظهار داشت: خدمت به محرومان از جمله جدیدترین خدماتی است که برای خادمیاران رضوی تعریف شده است به نوعی که خدمت به مردم در نقاط دورافتاده کشور با نام خادمی امام رضا (ع) انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه شبکه خادم یار هیچ وابستگی جناحی ندارد و تنها خدمت به مردم را از مصادیق نشر سبک زندگی امام رضا (ع) می دانیم، تاکید کرد: بنیاد برکت اقدام به برپایی سفره‌های افطاری در ماه مبارک رمضان برای محرومان درنقاط مختلف اصفهان کرده است.

زائران رضوی از مبدأ تا مقصد و از مقصد تا مبدأ مورد تکریم هستند

قائم‌ مقام آستان قدس رضوی با بیان اینکه زائران رضوی از مبدأ تا مقصد و بار دیگر از مقصد تا مبدأ مورد تکریم ما هستند، ابراز داشت: تاکنون ۹۰۰ هزار زائراولی به مشهد مقدس اعزام شده اند که سه روز  در این شهر اقامت کردند.

وی تاکید کرد: استان اصفهان بیشترین زائران کربلای معلی و مشهد مقدس را دارد که نشان از اردات خاص مردم این استان به اهلی بیت عصمت و طهارت دارد.

گفتنی است در آیین تکریم و معارفه سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی استان اصفهان مرتضوی به عنوان سرپرست جدید نمایندگی آستان قدس رضوی استان اصفهان معرفی شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن