اخبارحج و زیارت

اسکان رایگان علاقه‌مندان زیارت حرم حضرت معصومه (ع) توسط بنیاد مهدویت

مدیرعامل بنیاد مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی از اسکان رایگان علاقه‌مندان زیارت حرم حضرت معصومه (س) توسط بنیاد مهدویت خبر داد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

اسکان رایگان علاقه‌مندان زیارت حرم حضرت معصومه (ع) توسط بنیاد مهدویت

مدیرعامل بنیاد مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی از اسکان رایگان علاقه‌مندان زیارت حرم حضرت معصومه (س) توسط بنیاد مهدویت خبر داد.

حجت‌الاسلام خوشخو امشب در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با ارائه گزارشی از جلسه منطقه‌ای مدیران بنیاد مهدی موعود(عج) در شرق کشور اظهار داشت: امروز بنیاد مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی میزبان جمعی از مدیران منطقه‌ای بود و کشور به چهار منطقه تقسیم شده که منطقه شرق کشور شامل استان‌های خراسان جنوبی، شمالی، رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان و گلستان است.

وی با بیان اینکه در این جلسه مصوبات خوبی داشتیم افزود: مقرر شد از ظرفیت دیگر استانها در بخش‌های مختلف به‌ویژه از ظرفیت اساتید خراسان رضوی استفاده کنیم.

مدیرعامل بنیاد مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی گفت: هدف اصلی از برگزاری جلسه امروز این بود که هم‌افزایی با دیگر بنیادها در استان‌های مختلف داشته باشیم تا بتوانیم با ظرفیت یکدیگر آشنا و از آنها استفاده کنیم.

خوشخو همچنین گفت: در این جلسات برنامه‌های خود را مطرح می‌کنیم و به مرکز کشور ارسال می‌شود که اگر از نظر آنها ایرادی نداشته باشد، اجرایی شود.

حال و هوای حرم مطهر حضرت معصومه(س)؛ عشق خواهر به برادر میراث این خانواده استدسته عزای خادمان و عزاداران در سالروز رحلت حضرت معصومه(س) در قم برپا شدوجود بارگاه حضرت معصومه (س) در قم بهترین برکت برای مردم این شهر است

وی با ابراز اینکه در دیدار با مدیران بنیادها بر هم‌افزایی و هم‌پوشانی تأکید شد، ادامه داد: از آن جایی که در استانها مردم تمایل زیادی برای زیارت بارگاه حضرت معصومه(ع) دارند، مقرر شد سالانه بیش از ۵۰۰ نفر از مردم بتوانند به‌مدت دو روز رایگان در قم اسکان داده شوند و آنهایی که در زمینه مهدویت کار می‌کنند در اولویت هستند.

وی با گریزی بر سفرهای خارج از کشور مبتنی بر تبلیغ بیان داشت: در نروژ، سوئیس، سوئد و بلژیک توانستیم با مردم ارتباط خوبی برقرار کنیم اما شیعه در بیشتر کشورهای اروپایی مظلوم است و باید تا می‌توانیم نسبت به تبلیغ کار کنیم.

خوشخو اضافه کرد: ما بابد به جهانیان ثابت کنیم منشأ همه جریانات عربستان و آل‌سعود است.

وی یادآور شد: از نظر ما همه مردم عضو بنیاد مهدی موعود هستند اما از نظر سازمان‌یافتگی آنهایی که در کانونهای فرهنگی مساجد و برنامه‌های معنوی فعالیت دارند عضو این مجموعه هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن