اخبار

اعزام دانشگاهیان به عتبات از فردا آغاز می‌شود

حجت الاسلام فقیهی از آغاز اعزام‌های دوره نوزدهم عتبات دانشگاهیان از فردا ۲۴ مرداد ماه سال جاری خبر داد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

اعزام دانشگاهیان به عتبات از فردا آغاز می‌شود

حجت الاسلام فقیهی از آغاز اعزام‌های دوره نوزدهم عتبات دانشگاهیان از فردا ۲۴ مرداد ماه سال جاری خبر داد. 

حجت الاسلام محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از فردا ۲۴ مرداد ماه سال جاری از استان تهران و بوشهر  آغاز شده  و تا اول آبان ماه سال جاری ادامه دارد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با بیان اینکه در نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان هشت هزار دانشجو به عتبات اعزام می‌شود، بیان کرد:  در این دوره ۵۰ درصد از ثبت نام کنندگان از وزارت علوم، ۳۰ درصد دانشگاه آزاد، ۱۰ درصد وزارت بهداشت و ۱۰ درصد از موسسات آموزشی غیر وزارت علوم هستند که بیشترین ثبت نام ها به ترتیب مربوط به دانشگاه فردوسی مشهد ،واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه تهران است.

حجت الاسلام فقیهی بیان کرد: زائران دانشگاهی در این دوره سه شب در نجف اشرف، سه شب در کربلای معلی و یک شب در کاظمین اقامت خواهند داشت و به منظور بهره برداری بیشتر زائرین از سامرا و کاظمین، درصدد هستیم تعداد روزهای سفر در کاظمین را افزایش دهیم.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآوری کرد: در حال حاضر نمایندگان ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در کربلا معلی برای هرچه بهتر برگزار شدن حضور دارند.

فردا ۸۰ نفر از دانشجویان از استان تهران و بوشهر اعزام می شوند که یک کاروان به صورت هوایی و یک کاروان به صورت زمینی راهی این سرزمین می شوند.

شما میتوانید مطالب مرتبط بیشتری را در سایت زائر مشاهده نمائید

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن