اخبارحج و زیارت

آغاز اعزام زمینی به عتبات عالیات از امروز

با توجه به موافقت شورای عالی امنیت ملی کشور، اعزام زمینی به عتبات عالیات از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه آغاز می‌شود.

داروخانه آنلاین داروپلاس

سرپرست معاونت عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به موافقت شورای عالی امنیت ملی کشور، اعزام زمینی به عتبات عالیات از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه آغاز می‌شود.

محمد آزاد در گفت وگوی اختصاصی با بیان اینکه در این خصوص هماهنگی های لازم به انجام رسیده، اظهار داشت: پس از یک وقفه کوتاه مدت به دلیل برخی نا آرامی ها در عراق، کاروان اعزامی به عتبات عالیات در موعد مقرر از مرز مهران وارد خاک عراق خواهند شد.

وی در خصوص سفرهای نوروزی به عتبات نیز گفت: با توجه به اعلام قبلی سازمان حج، نام نویسی برای اعزام به عتبات در ایام نوروز امسال از ۱۶ بهمن ماه شروع شده و این روند ازطریق سامانه سازمان حج تا ۲۵ بهمن(روز جمعه) ادامه دارد.

اعزام زمینی عتبات عالیات
اعزام زمینی عتبات عالیات

سرپرست معاونت عتبات عالیات سازمان حج اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، اعزام کاروان های نوروزی از ۲۴ اسفند سال ۱۳۹۸ آغاز و این روند تا آخر فروردین سال ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

در همین حال روابط عمومی سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیان تشرف به عتبات عالیات می توانند برای اعزام های نوروزی تا زمان اعلام شده از طریق سامانه سازمان حج و زیارت به آدرس به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.

متن کامل اطلاعیه پیش ثبت نام عتبات نوروزی و توصیه های لازم به جهت نحوه نام نویسی در سامانه سازمان حج و زیارت به آدرس اینترنتی قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است پرواز به مقصد فرود گاه های نجف و بغداد از سر گرفته شده است و اعزام زمینی سازمان حج و زیارت هم از امروز ۲۶ بهمن ماه مجددا پس از وقفه ی کوتاهی از سر گرفته خواهد شد و اولین کاروان زمینی پس از برقراری امنیت در عراق امروز از طرف سازمان حج و زیارت به  عتبات عالیات اعزام خواهد شد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن