اخبار

افتتاح کامل صحن حضرت زهرا در حرم امیرالمومنین (ع) تا پایان سال

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات افتتاح کامل صحن حضرت زهرا در حرم امیرالمومنین (ع) تا پایان سال خبر داد و گفت: این صحن گنجایش ۳۰۰ هزار زائر را دارد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات افتتاح کامل صحن حضرت زهرا در حرم امیرالمومنین (ع) تا پایان سال خبر داد و گفت: این صحن گنجایش ۳۰۰ هزار زائر را دارد.

به گزارش زائر حسن پلارک در گردهمایی مسئولان ستادهای بازسازی عتبات دستگاهها و وزارتخانه ها که با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد افزود: قوه قضاییه همواره در کنار ستاد عتبات برای توسعه اعتاب مقدسه بوده و مسئولان عالی قضایی قدر خدمت به اهل بیت را می دانند.

وی ادامه داد: حمایت از ستاد عتبات در تمام دستگاهها و قوای نظام وجود دارد و از این پشتیبانی برخورداریم. اگرچه در مواردی مورد بی مهری برهی افراد مغرض قرار می گیریم اما همه مردم ایران، شیعیان و حتی اهل سنت به ائمه ارادت دارند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند. محبت اهل بیت خدایی در دل مردم قرار می گیرد و مردم با وجود همه گرفتاریها توجه خود را به اهل بیت نشان می دهند.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات تاکید کرد: در تاریخ اعتاب مقدسه همیشه ایرانیان در بازسازی اعتاب حضور داشتند اما مدتی طولانی دست ایرانیان از عتبات دور افتاده بود و برای همین مردم انتظار دارند در فضای ایجاد شده بیشترین خدمت انجام شود. اما آیا فضای اعتاب جوابگوی حضور میلیونی مردم را دارد.

پلارک اضافه کرد: ۱۰-۱۵ سال قبل فضای حرم امیرالمونین به اندازه امامزاده صالح بود و ما باید فضایی می ساختیم که حداقل یک شوم زائران را پوشش دهد.

پلارک گفت: باید سازمانی برای تجمیع نذورات مردم و هدایا تشکیل می شد و ستاد در این زمینه موفق عمل کرده است. اگر این فضا را ایجاد نمی کردیم مردم نذورات خود را داشتند اما تجمیع نذورات توسط ستاد انجام شد تا اقدامات بزرگی صورت گیرد. هرخشتی که می گذاریم براساس طرحهای جامع انجام می شود و طرحهای ستاد چیزی شبیه معجزه است.

وی افزود: فضای حرم امیرالمونین را ۲۰ برابر توسعه داده ایم و امسال این پروژه پایان می یابد و حدود ۳۰۰ هزار نفر می توانند در حرم زیارت کنند.

شما میتوانید مطالب بیشتری را درسایت زائر مشاهده نمائید

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

    1. ان شاالله ممنون از همکاری شما
      مارو از دعای خیرتون محروم نفرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن