اخبار

افطارهایی با طعم برادری و همکاری در کربلا

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا در شب های ماه مبارک رمضان شاهد برگزاری مراسم افطار با طعم برادری و همکاری میان دو ملت ایران و عراق است.

داروخانه آنلاین داروپلاس

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا در شب های ماه مبارک رمضان شاهد برگزاری مراسم افطار با طعم برادری و همکاری میان دو ملت ایران و عراق است.
‘میرمسعود حسینیان’ سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا در چند روز گذشته میزبان گروههای مختلفی از مسوولان محلی و نیز شیوخ قبایل و روسای عشایر عراق بود و در حاشیه مراسم افطار با آنان درباره راهکارهای گسترش همکاری ها میان دو کشور و نیز ایران با استان های جنوب عراق بحث و گفت و گو کرد.
در یکی از این ضیافت ها که یکصد نفر از شیوخ قبایل و روسای عشایر کربلا و بابل حضور داشتند حسینیان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و نیز پیروزیهای اخیر سیاسی و نظامی عراق در مقابله با داعش و تکفیری ها و نیز توطئه تجزیه کردستان عراق و بالاخره انتخابات اخیر، گفت: نتیجه وحدت ملت عراق، تبعیت از مرجعیت دینی است و آرزو داریم نمایندگان جدید در خدمت به ملت عراق موفق باشند.
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا همچنین با تاکید برنقش مهم و اساسی عشایر در تاریخ عراق از خدمات آنان به زوار ایرانی بخصوص در ایام اربعین تشکر کرد.
وی همچنین گفت: روز قدس در پرتو شرایط فعلی منطقه و توطئه های جهانی و محلی حائز اهمیت است.
‘شیخ عبدالغفور الیاسری’ از بزرگان عشایر و ‘عقید سلمان’ مسئول پرونده عشایر در وزارت کشور نیز از طرف حاضران از اقدامات جمهوری اسلامی ایران در حمایت از عراق در تمامی بحرانها تشکر و خواهان ابلاغ سلام گرم عشایر عراق به مقام معظم رهبری شدند.
مهمانان ضیافت رمضانی دیگر معاونین استاندار،فرماندار کربلا و منطقه طویرج ، مدیران کل آب وبرق و آموزش پرورش و جهانگردی کربلا ، نمایندگان شورای استان،استاندار …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن