اخبار

اپلیکیشن جامعی برای محبان اهل بیت|قرعه کشی روزانه در آپدیت جدید

نسخه جدید نرم افزار کاربردی زائر به همراه کتب مذهبی، اطلاعات کامل اماکن زیارتی و با قرعه کشی روزانه در دسترس قرار گرفت.

داروخانه آنلاین داروپلاس

خلاصه مطلب

  • نسخه جدید نرم افزار کاربردی زائر به همراه کتب مذهبی، اطلاعات کامل اماکن زیارتی و با قرعه کشی روزانه در دسترس قرار گرفت.

اپلیکیشن جامعی برای محبان اهل بیت|قرعه کشی روزانه در آپدیت جدید

نسخه جدید نرم افزار کاربردی زائر به همراه کتب مذهبی، اطلاعات کامل اماکن زیارتی و با قرعه کشی روزانه در دسترس قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی گروه نرم افزاری زمانک، نسخه جدید از اپلیکیشن زائر که در ایام اربعین خدمات متنوعی به زائرین اربعین حسینی ارائه داده بود با اضافه کردن صدها هزار نقطه کاربردی در همه شهرهای زیارتی و همچنین تکمیل و رشد بخش محتوایی منتشر شد.

اپلیکیشن زائر با نگاه ویژه برای خدمت به محبین و شیعیان اهل بیت علیهم الاسلام توانسته با ارائه محتوای زیارتی، ادعیه و زیارات مختلف، نقشه ها و اطلاعات لازم در سفرهای زیارتی میان دوست‌داران اهل بیت به عنوان نرم افزاری جامع مورد اقبال واقع شود.

با توجه به تجربه موفق اپلیکیشن زائر در خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی در این مرحله با برنامه ریزی های صورت گرفته و ارائه نسخه توسعه یافته اپلیکیشن، زائرین همه شهرهای زیارتی با هر مقصدی می توانند به راحتی با نصب اپلیکیشن زائر به نقاط کاربردی و اماکن زیارتی دسترسی داشته باشند.

همراه داشتن کتب مذهبی (قرآن، نهج البلاغه، مفاتیح الجنان و صحیفه سجادیه) در موبایل و همچنین اوقات شرعی همه شهرها بخش های دیگری از اپلیکیشن می باشد که در نسخه اخیر ارائه شده است. عتبات عالیات، مشهد مقدس، امامزاده و نقاط مهم راهیان نور تنها بخشی از اطلاعات موجود در بخش مکان یاب اپلیکیشن زائر می باشد.

در نسخه اخیر این نرم افزار کاربردی، کاربران ضمن استفاده از امکانات مکان یابی و زیارتی اپلیکیشن، می توانند به صورت روزانه و هوشمند از پیام های ویژه و نکات کاربردی بهره برده و به کتاب های دینی؛ قرآن، مفاتیح، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی‌های اپلیکیشن زائر برگزاری قرعه کشی روزانه و اعطای هدایای معنوی و نقدی است.

اپلیکیشن زائر از سایت www.zaerapp.ir  قابل دانلود بوده و همچنین جهت دریافت لینک دانلود می توانید عدد ۵ را به شماره ۴۰۰۰۴۲۱ ارسال نمایید.

زائر در همه اپ استورها و برای آندروید و آی‌او‌اس در دسترس قرار گرفته است. اپلیکیشن زائر توسط مجموعه دانش بنیان زمانک متشکل از دانشجویان و دانشگاهیان ایرانی ارائه شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن