اخبارحج و زیارت

تمام زائران کرمانی مابه‌التفاوت ویزای اربعین خود را دریافت کردند

مدیر‌کل حج و زیارت استان کرمان با اشاره به اینکه تمام مابه‌التفاوت ویزای اربعین زائران کرمانی پرداخت شده است گفت: مابه‌التفاوت پرداختی تمام زائرانی که مبالغی بیشتر از 234 هزار و 875 تومان را در سامانه سماح پرداخت کرده بودند به حساب آنها واریز شد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

تمام زائران کرمانی مابه‌التفاوت ویزای اربعین خود را دریافت کردند

مدیر‌کل حج و زیارت استان کرمان با اشاره به اینکه تمام مابه‌التفاوت ویزای اربعین زائران کرمانی پرداخت شده است گفت: مابه‌التفاوت پرداختی تمام زائرانی که مبالغی بیشتر از ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان را در سامانه سماح پرداخت کرده بودند به حساب آنها واریز شد.

 

محمود عرب‌نژاد در کرمان، با اشاره به اینکه تعدادی از زائرانی که در روزهای نخست صدور ویزای اربعین اقدام کردند، مبلغ بیشتر پرداخت کرده بودند اظهار داشت: این تفاوت قیمت ویزا به‌دلیل تغییرات نرخ ارزی بود که با تثبیت قیمت ویزا مبلغ صدور ویزای عراق در مرحله بعد کاهش یافت.

مدیر‌کل حج و زیارت استان کرمان بیان کرد: طبق وعده‌ای که داده شد مابه‌التفاوت پرداختی زائرانی که در روزهای نخستین ثبت‌نام اربعین حسینی مبالغی بیشتر از ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان را در سامانه سماح پرداخت کرده بودند به حساب آن‌ها واریز شد.

وی با تاکید بر اینکه تمام زائران کرمانی مابه‌التفاوت ویزای اربعین خود را دریافت کردند گفت: چند مورد شکایت زائران در این زمینه را داشتیم که اشکال از دفاتر زیارتی بود و پول به حساب شماره کارت دفتر واریز شده بود و با پیگیری به حساب زائران واریز شد.

روند صدور ویزای اربعین در کرمان به روایت تصویر۶۳ هزار و ۵۰۰ ویزای اربعین در کرمان صادر شداهواز|دولتی شدن از آسیب‌های اربعین حسینی است

عرب‌نژاد با بیان اینکه زائران با مراجعه به بانک ملی و ارائه کارت ملی خود می‌توانستند این موضوع را پیگیری کنند افزود: در حال حاضر هیچ مراجعه کننده‌ای در این رابطه به سازمان حج و زیارت استان کرمان نداریم.

وی با اشاره به اینکه آسیب‌شناسی سفر اربعین در همه ابعاد ضرورت دارد تصریح کرد: از الان باید برنامه‌ریزی برای برطرف کردن مشکلات و موانع برای سال آینده انجام شود و رسانه‌ها نقش مهمی در اطلاع‌رسانی خدمات به زائران اربعین برعهده دارند.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمان خاطرنشان کرد: امسال به‌دلیل مشکلات ارزی که در کشور ایجاد شد چالش‌هایی در تعیین مبلغ ویزا و صدور ویزا داشتیم که زائران هم درگیر شدند و امیدواریم برای سال آینده برطرف شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن