اخبارحج و زیارت

زائران عتبات عالیات روادید خود را از شهر‌های مبدأ دریافت کنند

فرمانده انتظامی استان ایلام با توجه به اینکه امسال شاهد تردد بیشتر زائران در پایانه مرزی مهران خواهیم بود،گفت:زائران روادید خود را از شهر‌های مبدأ دریافت کنند.

داروخانه آنلاین داروپلاس

زائران عتبات عالیات روادید خود را از شهر‌های مبدأ دریافت کنند

فرمانده انتظامی استان ایلام با توجه به اینکه امسال شاهد تردد بیشتر زائران در پایانه مرزی مهران خواهیم بود،گفت:زائران روادید خود را از شهر‌های مبدأ دریافت کنند.

سردار نورعلی یاری در نشست قرارگاه اربعین حسینی (ع) اظهار کرد:پیاده روی اربعین حسینی (ع) به عنوان یک نماد غرور ملی و استانی یکی از ماموریت‌های سنگین نیروی انتظامی است که می‌طلبد همه دستگاه‌ها برای مدیریت آن در کنار ناجا که نوک پیکان است تلاش کنند.

وی افزود: امنیت و آرامش مردم و زائران اربعین حسینی (ع) اولویت و خط قرمز پلیس است و برای تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: با توجه به رایگان بودن ویزا مابین دو کشور ایران و عراق، قطعاً امسال شاهد حضور باشکوه و غرورآفرین زائران اربعین حسینی (ع) خواهیم بود و این موضوع وظیفه نیروی انتظامی، مسئولان و نهاد‌های خدمات رسان را سنگین‌تر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه رایگان بودن ویزا به معنای نگرفتن آن نیست از زائران خواست با توجه به نبود کنسولگری در استان ایلام، قبل از سفر به مرز، حتماً روادید معتبر خود را از مبدأ حرکت دریافت کنند.

سردار یاری در بخش دیگری از سخنان خود به مدیریت لایه به لایه جمعیت و هوشمندسازی پایانه برکت اشاره کرد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده توسط مسئولان استانی و هماهنگی با نیروی انتظامی امیدواریم بتوانیم بحث ورود و خروج خودرو‌های ناوگان عمومی را به پایانه برکت با هوشمند سازی پایانه برکت، مدیریت کنیم.

وی افزود:پیش بینی می‌شود امسال علاوه بر تردد خودرو‌های ناوگان عمومی، شاهد تردد خودرو‌های شخصی در پایانه مرزی مهران باشیم که این موضوع نیازمند یک مدیریت صحیح در خصوص اسکان و پارک خودرو‌ها خواهد بود وباید تا قبل از اربعین حسینی (ع) مشکلات و نواقصات موجود برطرف شود.

سردار یاری در پایان گفت: امسال نیز با تمهیدات اندیشیده شده در زمینه‌های تامین نظم و امنیت توسط نیروی انتظامی و همچنین تسریع در بهسازی زیرساخت‌های استان با نگاه ویژه استاندار و مسئولان، شاهد حضور و تردد میلیون‌ها عاشق و دلباخته اهل بیت (ص) از پایانه مرزی مهران به عنوان دروازه عتبات عالیات خواهیم بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن