اخبارحج و زیارت

سفرهای عتبات با دلار ۸۸۰۰ تومانی انجام می‌شود

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: سفرهای عتبات با دلار 8 هزار و 800 تومانی انجام می‌شود.

داروخانه آنلاین داروپلاس

سفرهای عتبات با دلار ۸۸۰۰ تومانی انجام می‌شود

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: سفرهای عتبات با دلار ۸ هزار و ۸۰۰ تومانی انجام می‌شود.

افزایش بی‌رویه هزینه کاروان‌های عتبات در ماه‌های اخیر موجب کاهش سفر زیارتی مشتاقان اهل بیت (ع) به کشور عراق شده است.

 در شرایط کنونی و با توجه به کاهش مناسب نرخ ارز از ۱۵ هزار توان به زیر ۱۰ هزارتومان لزوم تجدید نظر در هزینه بالای کاروان‌های وابسته به حج و زیارت ضروری به نظر می‌رسد به همین دلیل مسؤولان زمینه‌های رایزنی با طرف عراقی و کاهش هزینه‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد:  با توجه به اینکه محاسبه نرخ دلار با بیش از ۱۰ هزار تومان است اما سفرهای عتبات با دلار ۸ هزار و ۸۰۰ تومانی انجام می‌شود.

سیدحبیب‌الله ساداتی افزود: از ۲۱ آبان تا ۲۹ آذر ماه امسال ۸۱ کاروان عتبات عالیات اعزام شدند که در مجموع حدود ۳ هزار و ۲۴۷ نفر به سفر عتبات اعزام شدند.

وی تصریح کرد: تمام تلاش بر این است که گروه‌های ارزان‌قیمت را برای زائران در نظر بگیریم کمااینکه تاکنون نیز برای اعزام مشتاقان عتبات از گروه‌های ارزان‌قیمت استفاده کردیم.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان گفت: به‌دنبال برنامه‌ریزی برای سفرهای هوایی عتبات عالیات هستیم که امیدواریم با کاهش هزینه‌های دلار این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

این سوژه با عنوان « با کاهش ۳۰ درصدی قیمت ارز ۳۰ درصد از هزینه کاروان‌های عتبات را کاهش دهید» در سامانه فارس من به ثبت رسیده که خبرگزاری فارس مازندران آن را پیگیری کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن