اخبارحج و زیارت

صدور مجوز ۴۳۰ پرواز فوق‌العاده اربعین

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: علاوه بر ۹۱ پرواز برنامه‌ای هفتگی به عراق مجوز ۴۳۰ پرواز فوق‌العاده صادر شده است.

داروخانه آنلاین داروپلاس

صدور مجوز ۴۳۰ پرواز فوق‌العاده اربعین

 زائران تنها از مراکز معتبر بلیت خریداری کنند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: علاوه بر ۹۱ پرواز برنامه‌ای هفتگی به عراق مجوز ۴۳۰ پرواز فوق‌العاده صادر شده است.

جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،با بیان اینکه بازرسان دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر سیستم های فروش بلیت ایام اربعین نظارت کامل دارند، گفت: متقاضیان و مسافرانی که مشکلی در تهیه بلیت و قیمت آن داشته اند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان هواپیمایی کشوری شکایات خود را مطرح کنند.

وی ادامه داد: شرکت های هواپیمایی ملزم هستند بر نحوه توزیع بلیت هواپیماها نظارت کامل داشته باشند.

جعفرزاده به مسافران اربعین توصیه کرد که بلیت خود را تنها از مراکز معتبری که اسامی آنها در شرکت هواپیمایی درج شده خریداری کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر اینکه زائران کربلا بلیت مسیر تهران – نجف را تنها ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مسیر مشهد – نجف ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خریداری کنند، گفت: این قیمت بلیت تنها برای مدت زمان دوم تا دوازدهم آبان ماه تعیین شده است و اگر مسافران احیانا قیمت را بیشتر تهیه کرده اند شکایات خود را مطرح کنند.

وی تأکید کرد: مراکز معتبر فروش بلیت تنها مجاز هستند که بلیت را به فروش برسانند و این امر برای حذف واسطه ها و جلوگیری از بازار سیاه ایجاد شده است.

جعفرزاده از ایجاد ۱۰۰ پرواز فوق العاده در این ایام خبر داد و گفت: در گذشته ۳۳۰ پرواز فوق العاده برای نجف در نظر گرفته شده بود که این پروازها به جز ۹۱ پرواز برنامه ای این مسیر بوده است، بنابراین هم اکنون ۴۳۰ پرواز فوق العاده برای این ایام در نظر گرفته شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن