اخبار

مشارکت‌های مردمی در بازسازی عتبات عالیات لایق تقدیر است

امام جمعه بخش گلستان گفت: اهتمام دستگاه‌هایی نظیر شهرداری‌ها در راستای تحقق اهداف عالی ستاد بازسازی عتبات عالیات باید تداوم داشته باشد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

مشارکت‌های مردمی در بازسازی عتبات عالیات لایق تقدیر است

امام جمعه بخش گلستان گفت: اهتمام دستگاه‌هایی نظیر شهرداری‌ها در راستای تحقق اهداف عالی ستاد بازسازی عتبات عالیات باید تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد نورپور امام جمعه بخش گلستان با اشاره به دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه، گفت: همکاری و فعالیت‌های مجموعه مدیریت شهری صالحیه در جهت بازسازی و توسعه بقاع متبرکه به ویژه عتبات عالیات لایق تقدیر می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر ارادت مردم ایران به ساحت والای اهل بیت، عصمت و طهارت (ع)، اذعان داشت: تا به امروز مشارکت‌های مردمی در رابطه با بازسازی عتبات عالیات با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین در رابطه با اهمیت حضور مسئولان در کنار حضور مردم در این زمینه، تصریح کرد: امید است اهتمام دستگاه‌هایی نظیر شهرداری‌ها و شورای‌های اسلامی شهرهای گلستان و صالحیه برای تحقق اهداف عالی ستاد بازسازی عتبات عالیات همچنان تداوم داشته باشد.

وی همچنین به احداث صحن حضرت زهرا (س) در جوار حرم علوی و تاثیر آن در همگرائی دینی میان امت شیعه اشاره کرد و عنوان داشت: بیش از ۱۴۰۰ سال از مظلومیت صدیقه طاهره (س) می گذرد و صرف نظر از جنبه‌های اجتماعی اگر ابعاد معنوی این پروژه بزرگ را در نظر بگیریم بدون شک مرهمی بر مظلومیت حضرت فاطمه (س) خواهد بود.

امام جمعه بخش گلستان در خصوص اراده قوی و ایمان بالای ملت ایران، تبیین کرد: هیچ نیرویی توان مهار نمودن احساس پاک ملت بزرگ ‌ایران را در برابر ارزش‌های دینی و شئائر اسلامی ندارد و تاریخ به خوبی گواه این امر است.

وی درپایان باتوجه به حضور میلیونی ملت مسلمان در مناسبت‌های دینی، افزود: بدون تردید برپائی حماسه‌ای با آن بازتاب بین المللی نشان از وحدت و پایبندی امت پیامبر اکرم (ص) دارد و لزوم توسعه مکان‌های زیارتگاهی برای حضور مضاعف و ایمن آنان را از سوی جمهوری اسلامی ایران قطعی می نماید.

شما میتوانید مطالب بیشتری را درسایت زائر مشاهده نمائید

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن