اخبارحج و زیارت

معاون گردشگری میراث فرهنگی گردشگری زیارت الگوی موفق گردشگری در کشور است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت:گردشگری زیارت محرک معرفی ظرفیت‌های کشور است.

داروخانه آنلاین داروپلاس
معاون گردشگری میراث فرهنگی

گردشگری زیارت الگوی موفق گردشگری در کشور است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت:گردشگری زیارت محرک معرفی ظرفیت‌های کشور است.

ولی تیموری اظهار کرد:نمایشگاه گردشگری پارس دارای پیشینه قدیمی بوده و پس از سال‌ها در سال گذشته مجدد آغاز به کار کرده است.

وی افزود:دهمین نمایشگاه گردشگری پارس با رویکرد گردشگری سلامت و گردشگری مذهبی از ۲۱ آذر در محل نمایشگاه بین المللی شیراز با حضور فعالان گردشگری داخلی و خارجی برگزار شده است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خصوص رویکرد گردشگری زیارت ابراز کرد:موضوع معرفی جاذبه‌های و پتانسیل‌های گردشگری استان‌ها اهمیت بسیاری دارد که در این راستا گردشگری مذهبی در این صنعت پیشرو است.

تیموری با بیان اینکه هراستان جامعه هدف خود را دارا است، عنوان کرد:گردشگری زیارت یکی از پتانسیل‌های خوب کشور است و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان متولی اصلی گردشگری زیارت شناخته شده است.

تیموری خاطرنشان کرد:باتوجه به برنامه‌هایی که سازمان در این حوزه دارد، شهر‌های هدف از جمله استان فارس، شهر شیراز در اولویت برنامه‌ها هستند.

وی با اشاره به تدوین و تجهیز زیرساخت‌های مربوط به گردشگری زیارت، تصریح کرد:موضوع گردشگری زیارت در اولویت‌های برنامه ششم توسعه سازمان قرار گرفته است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد:گردشگری زیارت در ایران الگوی موفقی در حوزه گردشگری کشور است که می‌تواند ظرفیت‌های دیگر را معرفی کند، به واسطه حضور گردشگرانی که برای زیارت به کشور وارد می‌شوند با ظرفیت‌های تفریحی، طبیعی و سلامت نیز آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت گردشگری زیارت خاطرنشان کرد:گردشگری زیارت محرک در معرفی ظرفیت‌های کشور است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن