اخبارحج و زیارت

مهلت نهایی کردن ثبت‌نام زائرین عتبات دانشگاهیان تمدید شد

حجت‌الاسلام فقیهی گفت: زمان نهایی کردن ثبت نام زائرین اصلی و ذخیره بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان تا دی ماه تمدید شد.

داروخانه آنلاین داروپلاس

مهلت نهایی کردن ثبت‌نام زائرین عتبات دانشگاهیان تمدید شد

حجت‌الاسلام فقیهی گفت: زمان نهایی کردن ثبت نام زائرین اصلی و ذخیره بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان تا دی ماه تمدید شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تمدید مهلت ثبت نام زائرین اصلی و ذخیره عتبات دانشگاهیاناظهار کرد: طبق برنامه ریزی های اتخاذ شده زائران اصلی و ذخیره باید ثبت نام خود را تا سه شنبه ۲۷ آذر ماه در سایت لبیک نهایی و مدارک را یک ماه قبل از اعزام تحویل ستاد عتبات می دادند، به منظور فراهم نمودن زمان بیشتر برای آن دسته از زائرینی که تا این تاریخ (۹۷/۹/۲۷) برای نهایی کردن ثبت نام عتبات اقدام ننموده اند، این مهلت تا روز شنبه ۹۷/۱۰/۱ تمدید شد.

وی ادامه داد: ضرورت دارد همه پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره، در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت مربوطه مراجعه و نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت نام خود را نهایی نموده اند، نسبت به آماده کردن مدارک خود و تحویل به موقع آن طبق زمان بندی اعلام شده در دفترچه راهنما اقدام کنند.

فقیهی افزود: در صورت انصراف زائرین اصلی در مهلت داده شده، دانشجویان ذخیره به عتبات اعزام می شوند و در صورتی که امکان اعزام در تاریخ هایی که خودشان انتخاب کرده اند نباشد، سعی می شود در تاریخ های دیگر اعزام شوند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تاکید کرد: زائران ذخیره پس از نهایی کردن ثبت نام و تحویل مدارک می توانند مانند زائران اصلی برای دریافت وام به بانک عامل مراجعه و اقدام کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن