اخبارحج و زیارت

ودیعه گذاران هرچه سریع تر در سامانه ویژه حجاج ثبت نام کنند

مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی گفت: 15 هزار ودیعه گذار حج در استان تاکنون در سامانه اعلام شده ثبت نام نکرده اند که امیدواریم در روزهای آینده در آن نام نویسی کنند. 

داروخانه آنلاین داروپلاس

ودیعه گذاران هرچه سریع تر در سامانه ویژه حجاج ثبت نام کنند

مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی گفت: ۱۵ هزار ودیعه گذار حج در استان تاکنون در سامانه اعلام شده ثبت نام نکرده اند که امیدواریم در روزهای آینده در آن نام نویسی کنند.

محمدرضا ندیری با بیا اینکه  بیش از ۲۲ هزار نفر ودیعه گذار حج در آذربایجان غربی وجود دارد که از این تعداد هفت هزار نفر در سامانه مربوطه نام نویسی کرده اند، گفت: از کل ودیعه گذاران ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در سال ۱۳۸۵ و حدود ۲۰ هزار نفر در سال ۱۳۸۶ ودیعه گذاری کرده اند.

وی بیان کرد: سامانه مربوط به ثبت نام در این طرح همچنان باز است و ودیعه گذاران می توانند تا اطلاع ثانوی در این سامانه نام نویسی کنند.

مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی ادامه داد: ثبت نام در این سامانه بسیار مهم است و اطلاع رسانی های بعدی با استفاده از این سامانه انجام می شود.

ندیری گفت: در کل کشور، یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در نوبت حج قرار دارند که با توجه به اعزام های سال های اخیر، ۱۵ سال طول می کشد که این صف به صفر برسد.

همه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع باید اطلاعات خود را در سامانه تکمیل کنند و در صورت انجام نشدن این امر، تشرف این افراد به حج تمتع دچار مشکل خواهد شد.

به تناسب سهمیه تعیین شده در هر سال، اولویت های تشرف به ترتیب اولویت در همان سال اعلام و بر همین اساس اولویت های تشرف به حج سال ۱۳۹۸ پس از تکمیل این اطلاعات اطلاع رسانی می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن