اخبار

ورود ۲۸ هزار زایر ایرانی به سرزمین وحی

تا پایان وقت روز سه شنبه نهم مرداد ماه حدود ۲۸ هزار زایر ایرانی وارد سرزمین وحی شده اند. 

داروخانه آنلاین داروپلاس

ورود ۲۸ هزار زایر ایرانی به سرزمین وحی/ بیش از نیمی از این زایران از مدینه خارج شدند

حمید محمدی؛رئیس سازمان حج و زیارت، درباره آخرین آمار ورود زائران ایرانی به سرزمین وحی اظهار کرد: تا پایان وقت روز سه شنبه نهم مرداد ماه حدود ۲۸ هزار زایر ایرانی وارد سرزمین وحی شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ؛حمید محمدی؛رئیس سازمان حج و زیارت، درباره آخرین آمار ورود زائران ایرانی به سرزمین وحی اظهار کرد: تا پایان وقت روز سه شنبه نهم مرداد ماه حدود ۲۸ هزار زایر ایرانی وارد سرزمین وحی شده اند.
وی با بیان اینکه پرواز زایران ایرانی از روز ۲۷ تیرماه به مقصد فروگاه مدینه منوره آغاز شده بود، افزود: پرواز زایران ایرانی از روز گذشته هم در مدینه منوره و هم در فرودگاه شهر جده انجام می گیرد.رییس سازمان حج و زیارت گفت: تا آخر وقت روز سه شنبه نزدیک به ۲۴ هزار نفر وارد مدینه منوره شده اند که از این تعداد نیز حدود نزدیک به ۱۶ هزار نفر بعد از احرام بستن در مسجد شجره به مکه مکرمه آمده اند.
رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: پروازهای جده نیز از روز گذشته آغاز شده و تا پایان وقت روز سه شنبه جمعا حدود ۴ هزار زایر به این فرودگاه وارد می شوند.زایرانی که وارد این فرودگاه می شوند بعد از احرام بستن در جحفه وارد شهر مکه مکرمه می شوند.
محمدی افزود: به غیر از آمار ورود تعداد زایران، در حدود ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از عوامل اجرایی نیز برای خدمت رسانی به حجاج عزیز از روزهای قبل از آغاز فرآیند حج مشغول به فعالیت شده اند.
بگفته وی تمامی برنامه ریزی ها برای زایران عزیز به خوبی پیش می رود و امیدواریم که آنها نیز به نکات و توصیه های مرتبط با این سفر توجه داشته باشند.گفتنی است که امسال حدود ۸۶هزار نفر از زایران کشورمان در موسم حج تمتع ۹۷ شرکت می کنند.
شما میتوانید مطالب بیشتری را در سایت زائر مشاهده نمائید
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن