اخبارحج و زیارت

پرواز‌های ایران به عراق همچنان برقرار است

سخنگوی سازمان هواپیمایی: پرواز‌های هواپيما از فرودگاه‌های ایران به شهر‌های نجف و بغداد همچنان برقرار است

پرواز‌های ایران به عراق همچنان برقرار است

سخنگوی سازمان هواپیمایی: پرواز‌های هواپیما از فرودگاه‌های ایران به شهر‌های نجف و بغداد همچنان برقرار است

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز‌های هواپیما از فرودگاه‌های ایران به شهر‌های نجف و بغداد در عراق همچنان برقرار است و بسته به میزان تقاضای سفر، این پرواز‌ها انجام می‌شود.
رضا جعفر زاده با اشاره به اینکه پرواز‌ها از ایران به عراق به روال سابق همچنان ادامه دارد، افزود: شرکت‌های هواپیمایی در حال حاضر پرواز‌های عتبات عالیات را از ایران انجام می‌دهد.
وی گفت : البته میزان این پرواز‌ها به تقاضای سفر از سوی مسافران بستگی دارد و این تقاضا تا اندازه‌ای هم کاهش داشته است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: از نظر سازمان هواپیمایی کشوری مشکلی برای پرواز‌ها در فرودگاه‌های نجف و بغداد وجود ندارد و با وجود برخی ناامنی‌ها در چند شهر عراق، هیچ موردی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره توقف پرواز‌ها به عراق نداشته‌ایم و در حال حاضر این پرواز‌ها با توجه به تقاضای سفر انجام می‌شود.
پیش از این دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفته بود: در حال حاضر پرواز‌ها به عتبات عالیات در حال انجام است، اما از این منظر که به توصیه وزارت امور خارجه مسافران کمتر به عراق سفر می‌کنند ،​ به دلیل کاهش تقاضا، برخی پرواز‌های شرکت‌های هواپیمایی داخلی به کشور عراق قطع شده و یا در آستانه کاهش است.
به گفته مقصود اسعدی سامانی شرکت‌های هواپیمایی برنامه‌ای برای قطع پرواز‌ها به عتبات عالیات ندارند و تا زمانی که مسافر و تقاضا وجود داشته باشد پرواز به فرودگاه‌های نجف و بغداد انجام شود، چون هیچ مشکل امنیتی در فرودگاه‌های نجف و بغداد وجود ندارد.

زائر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن