اخبارحج و زیارت

چگونگی ورود به حوزه کارگزاران حج و زیارت+فراخوان و آزمون جذب دی ماه ۹۷

طبق نظام جدید منابع انسانی کارگزاران حج و زیارت، ورود به چرخه کارگزاران با فعالیت به عنوان معاون عتبات عالیات صورت می گیرد و فراخوان آزمون دوره جدید آن دی ماه ۹۷ اعلام می شود.

داروخانه آنلاین داروپلاس

چگونگی ورود به حوزه کارگزاران حج و زیارت+فراخوان و آزمون جذب دی ماه ۹۷

طبق نظام جدید منابع انسانی کارگزاران حج و زیارت، ورود به چرخه کارگزاران با فعالیت به عنوان معاون عتبات عالیات صورت می گیرد و فراخوان آزمون دوره جدید آن دی ماه ۹۷ اعلام می شود.

حمید رضا محمدی درباره چگونگی فراخوان و آزمون معاون آموزشی عتبات عالیات و زمان آن گفت: طبق نظام جدید منابع انسانی کارگزاران حج و زیارت، ورود به چرخه کارگزاران با فعالیت به عنوان معاون عتبات عالیات صورت می گیرد.

مدیرکل امورکارگزاران سازمان حج و زیارت افزود: با توجه به نظام نامه منابع انسانی و به سبب شایسته گزینی و بهره گیری از نیروهای کارآمد، از سال گذشته نخستین فراخوان و آزمون معاون آموزشی عتبات عالیات برگزار شد و امسال نیز این مهم در دی ماه اعلام می شود تا متقاضیان حضور داشته باشند.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: امسال یک فراخوان برای علاقه مندانی که قصد خدمتگزاری به زایران عتبات را دارند برگزار می شود و واجدین شرایط می توانند پس از ثبت نام در آزمون معاون آموزشی عتبات شرکت کنند. برگزیدگان آزمون پس از مصاحبه و نیاز سنجی مرتبط با هر استان به عنوان معاون آموزشی عتبات عالیات انتخاب می شوند که این افراد هم بعد از این مرحله برای دوره آموزشی مرتبط با معاون آموزشی معرفی می شوند.

محمدی افزود: پس از آموزش های لازم، افراد تعیین شده با هماهنگی یکی از دفاتر زیارتی و در کنار یک مدیر کاروان (با پرداخت هزینه زایری) در قالب یکی از گروههای زیارتی عازم عتبات عالیات می شوند تا بعد از کسب تجربه و تایید مدیر مربوطه در لیست مدیران عتبات عالیات قرار گیرند.
مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت ادامه داد: افراد منتخب بعد از طی مراحل ذکر شده و کسب تجارب لازم می توانند در فراخوان های مربوط به حج و عمره نیز شرکت یابند و مسیر ارتقا را طی کنند.

 

محمدی تاکید کرد: تنها مسیر ورود به کارگزاری حج و زیارت طی مراحل ذکر شده است یعنی افراد می توانند با ورود به حوزه معاون آموزشی و مدیریت عتبات، در فراخوان ها و آزمون های مرتبط با کارگزاران حج و عمره نیز حضور یابند.

وی انتخاب کارگزاران از مسیر معاون آموزشی عتبات عالیات را رویکردی نظام مند و مناسب توصیف کرد و گفت: تحول در منابع انسانی کارگزاران با نگاه جوانگرایی و کسب تجربه افراد پیکسوت انجام می گیرد یعنی جوان ها و افراد منتخب در کنار افراد باتجربه به کسب دانش و معلومات مرتبط می پردازند.
مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت اظهار کرد: قطعا این فراخوان، آزمون و انتخاب متقاضیان بر اساس نیاز هر استان و برای تامین آن انجام می گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن