اخبارساخت و ساز عتبات

کار احداث صحن عقیله بنی هاشم (س) در کربلا، اربعین ۹۸ به پایان می رسد

اسمی گفت: احداث صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب كبری (س) در حرم مطهر امام حسین (ع) یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام ستاد عتبات است که تا اربعین ۹۸ به اتمام می رسد.

کار احداث صحن عقیله بنی هاشم (س) در کربلا، اربعین ۹۸ به پایان می رسد

 احداث صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) در حرم مطهر امام حسین (ع) یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام ستاد عتبات است که تا اربعین ۹۸ به اتمام می رسد.

«اسکندر قاسمی» امروز (دوشنبه ۲۰ اسفند) در دیدار با استاندار فارس به بیان گزارش اقدامات انجام شده در عرصه بازسازی و توسعه حرم های مطهر ائمه اطهار (ع) پرداخت و گفت: احداث صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) در حرم مطهر امام حسین (ع) یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام ستاد عتبات است که تا اربعین ۹۸ به اتمام می رسد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس با بیان اینکه با این همه مشکلات اقتصادی در کشور نه تنها با‌کاهش ندورات مواجه نشدیم بلکه به عنایت خاص اهل بیت (ع) نذورات مردم بیش از پیش برای ساخت و توسعه حرم های مطهر اهدا می شود، ادامه داد: خدمت به بارگاه ها و قبور مطهر ائمه معصومین (ع) توفیق و عنایت خاصه حضرت زهرا (س) است که الحمدلله شامل حال مردم ولایتمدار استان فارس شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن