اخبار

کاهش ۲۰ درصدی قیمت سفر به عتبات

با وجود نابسامانی بازار ارز هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیات نداشتیم.

داروخانه آنلاین داروپلاس

کاهش ۲۰ درصدی قیمت سفر به عتبات

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با وجود نابسامانیبازار ارز هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیات نداشتیم.
حرم
حرم
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با وجود نابسامانیبازار ارز هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیات نداشتیم.

مرتضی آقایی مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت درگفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: با وجود نابسامانی بازار ارز، هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیاتنداشتیم.
وی در ادامه تصریح کرد: در شرایط فعلی که اوضاع بازار ارز با نابسامانی روبرو است، خوشبختانه هزینه سفر به عتبات عالیات با ارز دولتی تامین می شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.
مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزینه دریافت ویزای زائران سفر به عتبات ۱۷۰ هزار تومان تمام می شود و هیچ یک از خدمات مورد ارائه با مسئله افزایش قیمت مواجه نیست.

آقایی همچنین یادآور شد: بر اساس آخرین گزارش ها هم اکنون قیمت سفرهای ارزان قیمت مبلغ ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تمام می شود و قیمت سفرهای هوایی به عتبات عالیات نیز یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.
وی تاکید کرد: همچنان به مردم توصیه می کنیم که برای سفر به عتبات عالیات در کاروان های مجاز دفاتر زیارتی تحت نظارت سازمان حج و زیارت ثبت نام کنند و در نظر داشته باشند که کاروان های غیرمجاز فاقد هر گونه پوشش بیمه ای برای زائران هستند.

شما میتوانید مطالب بیشتری را در سایت زائر مشاهده نمائید

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن