اخبار

کمک ۲۵ میلیاردی مردم خراسان جنوبی به پروژه صحن حضرت زهرا(س)

مردم خراسان جنوبی در ساخت صحن حضرت زهرا (س)کمک بسیار ارزشمندی کردند

داروخانه آنلاین داروپلاس

موسی جوینده اظهار کرد: پروژه صحن باشکوه حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف که مردم خراسان جنوبی در ساخت آن مشارکت بسیار خوبی داشتند رو به پایان است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی بیان کرد: در طول ۵ سال گذشته مردم مؤمن خراسان جنوبی ۲۵ میلیارد تومان برای ساخت این صحن کمک و ۱۰۰ هزار متر سنگ این صحن بزرگ را تأمین کردند.
جوینده بیان کرد: در سال ۹۷ نیز مردم خراسان جنوبی نزدیک ۶۰۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات کمک کردند که این مهم نشان دهنده علاقه مردم این دیار به اهل بیت(ع) است.
وی گفت: نکته قابل توجه و تأکید این است که تمامی این نذورات و وجوهات مردمی صرف خرید محصولات لازم برای پروژه های عتبات مقدس می شود.
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی اظهار کرد: بعد از اتمام پروژه صحن حضرت فاطمه(س) در نجف، ساخت پروژه صحن حضرت زینب(س) در کربلا را خواهیم داشت که در این زمینه نیز مردم خراسان جنوبی چون گذشته مشارکت خواهند داشت.
جوینده بیان کرد: صحن حضرت زینب(س) در کربلا از خیمه گاه شروع شده تا نزدیکی حرم اباعبدالله(ع) و تل زینبِ در مساحت ۱۶۰هزار مترمربع ساخته می شود.
وی ادامه داد: یک ابتکار مهم بانوان خراسان جنوبی برای کمک به ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف راه اندازی و مدیریت کارگاه های بافت فرش بود که این مهم برای ساخت پروژه صحن حضرت زینب(س) در کربلا ادامه خواهد داشت.
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی یادآور شد: در حال حاضر ۲۶۰ کارگاه بافت فرش در خراسان جنوبی وجود دارد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن