دلنوشتهشوق زیارت

یا مولای غریبم سلام…

داروخانه آنلاین داروپلاس

یا مولای غریبم سلام

می خواهم همین اول از شما تشکر کنم که بذر محبت تان را در دل من کاشتید.میدانید من سه سال است با شما انس عجیبی پیدا کرده ام و همه اش از دعوت شما شروع شد.دوست دارم بیایم و از نزدیک با شما حرف بزنم اما یقین دارم از همین جا هم صدایم را میشنوید وبه  دعا هایم پاسخ میدهید.آقا جان الهی من فدای وجود مبارکتان شوم،دلم گرفته از این  دیار دلگیر،از تقلای مردم برای دنیا،از تاریکی و سیاهی ،از بیداد ظلم و جور از غیبت امام زمان و نبود ایشان آقا از این همه  تاریکی به شما شکایت میکنم از این همه نیرنگ و فریب زمانه….

آقا به خدا خیلی سخته …..خیلی سخت میگذره انتظار….. .انتظار برای عدالت،برای ریشه کن شدن بدبختی ها و تباهی ها.نمی دانم این درد های دلم را غیر از شما با چه کسی در میان بگذارم. دلم خیلی هوس مشهد کرده .آقا فکر نکنی امسال به ذهنم رسیده ،نه! خیلی وقته که مثل مرغ سر بریده پرپر میزنم  ولی توفیق نمی یابم .خیلی وقته که در جواب این دل بی قرارم مانده ام  ….همه اش بهانه ی شما را می گیرد .خودتان بفرمایید به دلم چه بگویم؟.واقعا مانده ام آقا جواب دلم را چه بدهم.

.آقا گاهی خیلی دلم میگیرد احساس میکنم بیشتر از هر دوستی،….. بیشتر از هر کسی مرا درک میکنید.آقا می خواهم به شما بگوییم همینطور چراغ راه باشید و به راهنمایی هایتان ادامه بدهید.امام غریبم دلم می خواهد برای همه ی محبانتان دعا کنید .منم دعا میکنم که همیشه عشق شما در دلشان جاوید باشد.از شما میخواهم که روز به روز مرا بیشتر با خودتان انس دهید کمکم کنید که آنقدر قلبم با صفا شود که جای شما تا همیشه در اعماق قلبم باشد.آقا دوست دارم بیایم حرمتان و از ته دلم گریه کنم ، ناله کنم ، دعا کنم و نام شما را صدا بزنم آنقدر صدایتان بزنم و آنقدر توی حرمتان بمانم که قلبم آرامش پیدا کند  امام غریبم می خواهم پیش شما بیایم و برای همه و خودم دعا کنم ،از ته ته دلم .می خواهم یک دل سیر توی حرمتان بمانم و یک دل سیر احساس بودن توی حرم کنم.آقا بد جوری بغض گلویم را می فشارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن